Soutěžní prezentace

Qualis artifex pereo!
—Nero

2019

134)Mezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 2019, koncertní sál ZUŠ Žerotín Olomouc, 28.-30. 11. 2019
  • Obor: zpěv sólo klasika
  • Organizace: ZUŠ Žerotín Olomouc (pořadatel), Hana Keferová (hlavní dramaturgyně), Mgr. Tomáš Klásek (ředitel)
  • Porota: Mgr. Jarmila Chaloupková (Konzervatoř Pardubice), MgA. Emília Sadloňová, PhD. (Konzervatorium J. M. Hurbana, Žilina), doc. MgA. Zděnek Šmukař (JAMU Brno), Mgr. art. Lea Vítková (Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž), Ivana Zámečníková (ZUŠ Uherské Hradiště)
  • 3. místo: Filip Strejc, Martin Jirák
  • Čestné uznání: Tobias Rosenbaum, Nela Kratochvílová
  • Poznámky: Markéta Žílová (bez ocenění)
  • Odkazy: pro media, Hořovický měšťan 12. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07img_08img_09img_10img_11img_12img_13img_14img_15img_16img_17img_18img_19
133)Zlatý oříšek Středočeského kraje, Velký sál KC Labuť v Říčanech, 06. 10. 2019
  • Obor: zpěv
  • Účinkující: Martin Jirák (nominace do celostátního kola, spoluúčinkoval Filip Strejc)
  • Odkazy: plakát, pro media, Hořovický měšťan 11. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07img_08img_09img_10img_11img_12img_13img_14img_15img_16img_17img_18img_19img_20
132)Svitavské komoření, velký sál Ottendorfova domu, tzv. "Červená knihovna", a otevřená scéna na Náměstí Míru, Svitavy, 27.-28. 05. 2019
  • Obor: zpěv
  • Organizace: Základní umělecká škola Svitavy (pořadatel), Renata Pechancová (ředitelka)
  • Porota: Ivan Štraus (HAMU), Leoš Čepický (HAMU), Miluše Mimrová (ZUČ Česká Třebová), František Kantor (JAMU), Pavel Bureš (Konzervatoř Brno), Lukáš Moravec (ZUŠ Svitavy), Radka Rubešová (Konzervatoř Pardubice), Jana Dušková (ZUŠ Vysoké Mýto), Petr Jiříček (ZUŠ B. Smetany Litomyšl)
  • 1. místo: Duo MAFI (Martin Jirák & Filip Strejc), Kvarteto PERI & FIFI (Pavlína Vokáčová, Erika Řechtáčková, Filip Strejc, Filip Rataj)
  • Speciální ocenění: Duo MAFI (Zvlášní cena poroty za interpretaci písně Petra Ebena)
  • Poznámky: V rámci soutěže samostatný koncert na Náměstí Míru ve Svitavách.
  • Odkazy: pozvánka, Hořovický měšťan 07. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07img_08img_09img_10img_11img_12img_13
131)Brdský kos, ZŠ Mníšek pod Brdy, 18. 05. 2019
  • Obor: zpěv
  • Organizace: Jana Dušková (ředitelka)
  • Porota: Zora Jandová, Milan Herman, Eliška Rezková, Josef Fečo
  • 3. místo: Tobias Rosenbaum, Duo Martin Jirák a Filip Strejc
  • Diplom za účast: Ema Procházková, Ema Daňková, Karin Racz, Julie Lišková, Nela Kratochvílová, Tereza Ševítová, Pavlína Vokáčová, Martin Martínek, Filip Rataj, Erika Řechtáčková
  • Speciální ocenění: Filip Strejc (Cena poroty)
  • Poznámky: Spoluúčinkoval René Junior (saxofon). Tobias Rosenbaum, Duo Martin Jirák a Filip Strejc: účast na koncertu vítězů (Skalecká pouť, náměstí F. X. Svobody, v programu s Janu Kirschner a Pavlínu Filipovskou, 20. 07. 2019).
  • Odkazy: pro media, Zprávy z Mníšku 05. 06. 2019 (online, offline), Komárovák 06.-07. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 06. 2019 (online, offline), Příbramský deník 21. 07. 2019 (online, offline), Středozemě 18. 07. 2019 (online, offline), Zprávy z Mníšku 24. 07. 2019 (online, offline), Podbrdské noviny 28. 08. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 09. 2019 (online, offline), Zpravodaj městečka pod Skalkou 11/2019 (online, offline), Podbrdské noviny 21/2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07img_08img_09img_10img_11img_12img_13img_14img_15img_16img_17img_18img_19img_20img_21img_22img_23img_24img_25img_26img_27img_28img_29img_30img_31img_32img_33img_34img_35img_36img_37img_38img_39img_40img_41img_42img_43img_44img_45img_46img_47img_48img_49img_50img_51img_52img_53img_54img_55img_56img_57img_58img_59img_60img_61img_62img_63img_64img_65img_66img_67img_68img_69img_70img_71img_72img_73img_74img_75img_76img_77img_78img_79img_80img_81img_82img_83img_84img_85img_86img_87img_88img_89img_90img_91img_92img_93img_94img_95img_96img_97img_98img_99img_100

[VIDEO] Brdský kos 2019: Video z vystoupení vítězů I. kategorie


[VIDEO] Brdský kos 2019: Video z vystoupení vítězů IV. kategorie


[VIDEO] Brdský kos 2019: Video z vystoupení vítězů V. kategorie
130)Lidová píseň Praha 2019 (regionální dvojkolo pro Prahu a Střední Čechy), Velký sál Divadla Za plotem, Praha-Bohnice, 06. 04. 2019
  • Obor: zpěv
  • Organizace: Folklorní unie pro Prahu a Středočeský kraj (pořadatel)
  • Porota: doc. Mgr. Olga Češková (předsedkyně)
  • 3. místo: Julie Lišková
  • Finalisté: Martin Jirák
  • Diplom za účast: Tobias Rosenbaum, Pavlína Vokáčová
  • Odkazy: Hořovický měšťan 05. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06
129)Talent Hořovic, Divadelní sál radnice v Hořovicích, 26. 03. 2019
  • Obor: zpěv
  • Speciální ocenění: Julie Lišková, Tereza Ševítová
img_01img_02img_03
128)Jarní petrklíč (celostátní finále), Kulturní dům Krakov, Praha-Bohnice, 21. 03. 2019
  • Obor: zpěv
  • Organizace: Mgr. Josef Buchal (ředitel)
  • Porota: RNDr. MgA. Zbyněk Blecha, CSc. (předseda)
  • 1. místo: Komorní pěvecký soubor ve složení Karin Racz, Nela Kratochvílová, Ema Daňková, Julie Lišková, Ferdinand Liška, Martin Jirák, Markéta Žílová, Pavlína Vokáčová, Filip Rataj
  • 2. místo: Martin Jirák, Filip Rataj
  • 3. místo: Pavlína Vokáčová
  • Odkazy: oficiální program, rozpis soutěžících, Hořovický měšťan 04. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 05. 2019 (online, offline), Ďáblická škola 09. 04. 2019 (online, offline), Ďáblický zpravodaj 04. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07img_08img_09img_10img_11img_12img_13img_14img_15img_16img_17img_18img_19img_20
127)Karlovarský skřivánek (celostátní kolo), Aula ZUŠ Karlovy Vary, 18. 03. 2019
  • Obor: zpěv
  • Čestné uznání: Martin Jirák
  • Odkazy: Karlovarský deník 18. 03. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 04. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07

[AUDIO] Martin Jirák
126)Lidová píseň Rokycany (krajské kolo), ZUŠ Rokycany, 09. 03. 2019
  • Obor: zpěv
  • 2. místo: Tobias Rosenbaum
  • Diplom za účast: Ema Daňková, Markéta Žílová, Filip Rataj, Filip Strejc, Matěj Martínek, Erika Řechtáčková
  • Poznámky: Tobias Rosenbaum: účast na koncertu vítězů (velký sál ZUŠ Rokycany, 09. 03. 2019).
  • Odkazy: Komárovák 04.-05. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 04. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04
125)Králodvorská koruna (regionální kolo), Velký sál SZUŠ Schola Musica Stella Maris Králův Dvůr, 04.-05. 03. 2019
  • Obor: zpěv
  • 1. místo: Ema Procházková (sólo zpěv), Tobias Rosenbaum (sólo zpěv; sólo zpěv, pop), Martin Jirák (sólo zpěv; sólo zpěv, pop), Markéta Žílová (sólo zpěv), Filip Rataj (sólo zpěv), Filip Strejc (sólo zpěv; sólo zpěv, pop), Duo Martin Jirák & Filip Strejc (komorní zpěv, pop), Komorní pěvecký soubor I (komorní zpěv)
  • 2. místo: Karin Racz (sólo zpěv), Tereza Ševítová (sólo zpěv), Filip Rataj (sólo zpěv, pop)
  • 3. místo: Ema Daňková (sólo zpěv)
  • Speciální ocenění: Tobias Rosenbaum, Martin Jirák, Filip Strejc (sólo zpěv, pop – za mimořádný výkon)
  • Odkazy: Komárovák 04.-05. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 04. 2019 (online, offline), Králodvorský zpravodaj 04. 2019 (online, offline).
img_01img_02
124)Talent Awards 2019, International Competition (12. ročník, finále), Taneční sál Kulturního centra Průhon, Praha-Řepy, 02. 03. 2019
  • Obor: freestyle (jevištní kreace – zpěv a pohyb)
  • 2. místo: Martin Jirák, Filip Strejc
  • Poznámky: Martin Jirák, Filip Strejc: účast na Galakoncertu vítězů (divadelní sál KD Mlejn, Praha, 13. 04. 2019).
  • Odkazy: pro media, Komárovák 04.-05. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 04. 2019 (online, offline), Hořovický měšťan 05. 2019 (online, offline), Taneční magazín 16. 04. 2019 (online, offline), Magazín eKamarád 15. 04. 2019 (online, offline), Veverušák 15. 04. 2019 (online, offline), Praha levně 15. 04. 2019 (online, offline), By-the-way 15. 04. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06img_07img_08img_09img_10img_11img_12img_13img_14img_15img_16img_17img_18img_19img_20img_21img_22img_23img_24img_25img_26img_27img_28
123)Karlovarský skřivánek (krajské kolo), Divadelní sál DDD Mělník, 08. 02. 2019
  • Obor: zpěv
  • 1. místo: Martin Jirák
  • Diplom za účast: Pavlína Vokáčová, Markéta Žílová
  • Odkazy: pro media, Komárovák 04.-05. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04img_05img_06
122)Allegro, Sál Emy Destinnové , Kaiserštejnský palác, Praha, 26.-27. 01. 2019
  • Organizace: Hudební akademie Praha Pavly Zumrové (pořadatel)
  • 1. místo: Tobias Rosenbaum (sólový zpěv), Martin Jirák (sólový zpěv), Duo Marin Jirák Filip & Strejc (komorní zpěv)
  • 2. místo: Ema Procházková (sólový zpěv)
  • Diplom za účast: Markéta Žílová (sólový zpěv), Filip Strejc (sólový zpěv), Erika Řechtáčková (sólový zpěv), Filip Rataj (sólový zpěv)
  • Odkazy: Allegro – plakát, pro media, Komárovák 04.-05. 2019 (online, offline).
img_01img_02img_03img_04
····